• Неодамнешно
beler Алуминиум Легура Шлем Носителот Торба Шише Кука Закачалка со Завртки багаж кука планината За Мотор Скутер Велосипед

beler Алуминиум Легура Шлем Носителот Торба Шише Кука Закачалка со Завртки багаж кука планината За Мотор Скутер Велосипед

DEN 237.60

Количината на стоката
Това е достапна

Алуминиум Легура Мотоцикл Скутер Шлем Носителот Торба Шише Кука Закачалка со Завртки
Состојба : 100% нови Боја : Црно бело / Црвено бели Материјал : Алуминиум легура Објект се вклучени :
1 x Кука
1 x Монтажа Плоча
3 x Завртка Компатибилен Со : вклопат за повеќето мотоцикли, скутери.
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
Производ Димензија :
Атрибут :
Функција :
1) Направени од добри и квалитетни алуминиумски легури, отпорни на абење и ' рѓа превенција
2) Уникатен дизајн за мотор декорација.
3) Лесен за инсталација.
4) Универзална вклопат за повеќето мотоцикли, скутери.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
beler
Состојба:
100% нови
боја:
Црно бело / Црвено бела
Материјал:
Алуминиум легура
Компатибилен со:
се вклопат за повеќето мотоцикли, скутери.

Слични производи во категоријата