• Неодамнешно
2 Инчен Телескоп Т Адаптер за M48 Камера Прстен Телескоп Окуларот Крајот на Проширување на Цевка Со M42x0.75 Астро Филтер Теми

2 Инчен Телескоп Т Адаптер за M48 Камера Прстен Телескоп Окуларот Крајот на Проширување на Цевка Со M42x0.75 Астро Филтер Теми

DEN 664.80

Количината на стоката
Това е достапна


2)Нашиот сите производи се помине на Животната средина Сертификат.0 Инчен M48 Т Адаптер
ЗА ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
3)ве Молиме контактирајте со нас ако било какви проблеми со производот(s) кога имаш парцела веднаш. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
ЗА ГАРАНЦИЈА
1)квалитетот на нашите производи е загарантирана.75 мм за M48 Камера Т Прстен Back-end Ракав внатрешни тема : M42x0.75 мм за Филтер Back-end Ракав надворешни тема : M48 * 0.Купувачот мора да одговорен за дополнителни увозни давачки,даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци.(бродови во рамките на 10 дена)
2)Брод преку Кина Пост Воздух Mail,некаде преку Сингапур Пост/Швајцарската Пост/Хонгконг Пост. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.(Време на испорака : 15-35 дена)
Забелешка : Повеќето области на Бразил,Ruassia потрае повеќе од 50 дена,ве молиме почекајте трпеливо.
4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Добрите : Барел е навој за употреба со 2 инчен Телескоп окуларот и astrophotography филтри Направени на машински, елоксирани алуминиумски Навој за Стандард 2" Окуларот Филтри (48mm).
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1) го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Целосно се чуствува доста збунета да се намали рефлексии.
ЗА ВРАЌАЊЕ & НАПЛАТА
1) се Враќа прифатени ако производот(ите) што е(се) не како што е опишано,ние ќе ги сноси сите превозот цена;или ќе се задржи на производот(ите) & согласувате наплата со нас.75mm Пакет се Вклучуваат : 1 x 2. Пред Ракав внатрешни тема : M48 * 0.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
5P9985M48
Тип:
Monocular
Бренд Име:
Datyson

Слични производи во категоријата