• Неодамнешно
  • -24 %
8мм Мода Нови Портокал монистра камења круг DIY калцедон 15 2pc/многу Накит одлуки дизајн трговија на големо

8мм Мода Нови Портокал монистра камења круг DIY калцедон 15 2pc/многу Накит одлуки дизајн трговија на големо

DEN 521.00
DEN 685.92

Количината на стоката
Това е достапна


Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Ние се испита квалитетот на секој производ.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.ви благодариме за разбирањето!
Прстен големина референца мапа
Хривнија спецификација
Забелешка : сликата се должи на осветлување или точка на гледање, со видот може да биде пристрасен, јас се надевам дека ќе се разбереме!!! Затоа што нашите производи се повеќе и повеќе, сите на производот, тежината е 30 грама, стандардот тежина со цел да се добие производ ќе преовладува.

Клучни карактеристики

Објектот Дијаметар:
8mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
0.03
Број На Модел На:
A0244
Бренд Име:
WUBIANLU
Мушка тип:
лабава монистра
Мушка должина:
15 инчи
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
2 акции
Мушка број:
1 акции x 48pcs

Слични производи во категоријата