• Неодамнешно
  • -24 %
8мм Нова Мода Бела Турција камен монистра мрачно DIY 15 2pc/многу Накит одлуки дизајн трговија на големо

8мм Нова Мода Бела Турција камен монистра мрачно DIY 15 2pc/многу Накит одлуки дизајн трговија на големо

DEN 532.00
DEN 700.32

Количината на стоката
Това е достапна

, и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. ве молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите цена.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.
Опис на производот
Ова е половина готовиот производ големина на маса, ако сакате, го направи тоа на некој ѓердан или да додадете копчиња.

Клучни карактеристики

Објектот Дијаметар:
8mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
0.03
Број На Модел На:
A0210
Бренд Име:
WUBIANLU
Мушка тип:
лабава монистра
Мушка должина:
15 инчи
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
2 акции
Мушка број:
1 акции x 48pcs

Слични производи во категоријата