• Неодамнешно
  • -25 %
ТОПЛА ПРОДАЖБА ЕВРОПА 3.5*8ММ 100PCS/МНОГУ FIMO МОНИСТРА ПОЛИМЕР ГЛИНА МОНИСТРА ПОЛИМЕР ГЛИНА SPACER МОНИСТРА МЕШАНА БОЈА DIY НАКИТ

ТОПЛА ПРОДАЖБА ЕВРОПА 3.5*8ММ 100PCS/МНОГУ FIMO МОНИСТРА ПОЛИМЕР ГЛИНА МОНИСТРА ПОЛИМЕР ГЛИНА SPACER МОНИСТРА МЕШАНА БОЈА DIY

DEN 97.00
DEN 129.60

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : FIMO
Големина : 3.5*8ММ
Боја : Мешани
Количина : 100 компјутери
Конверзија : 1mm=0.0394 инчен,1inch=25.4 mm
Се користи за : Diy Изработка на Накит

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
BD-257
Бренд Име:
JYS
Објектот Тежина:
0.14G
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
ПОЛИМЕР CLA

Слични производи во категоријата