• Неодамнешно
  • -15 %
DIY Црна Spacer Писмо Монистра 10x10mm 550Pcs Multicolor Акрилик A-Z Азбука Писмо Кубни Монистра за Изработка на Накит

DIY Црна Spacer Писмо Монистра 10x10mm 550Pcs Multicolor Акрилик A-Z Азбука Писмо Кубни Монистра за Изработка на Накит

DEN 979.00
DEN 1151.52

Количината на стоката
Това е достапна


Опис На Производот
DIY 10x10mm 550 Pcs Multicolor Акрилик "A-Z" Азбука Писмо Кубни Монистра За Накит Одлуки Spacer Писмо Монистра
Користете se вашиот имагинација за да се направи хривнија ѓердан anklet обетки..desin со youself
materal : акрилик
големина : 10мм
Можеби и вие исто така, сакаат
Плаќање и Испорака
Испорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот е-Mail или Хонгконг пост Воздух Mail 8-20 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS,DHL, ве молиме изберете тип на превозот со youself.
EMS- 5-8 Дена
DHL- 5-10 работни Дена
Плаќање :
alipay или кредитна картичка или некое друго
Политика на враќање
Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да го разбере ова
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Бренд Име:
Laudsong
Објектот Тежина:
30g
Број На Модел На:
B01556
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Употреба:
DIY Одлуки
Големина:
10*10мм
боја:
multicolor

Слични производи во категоријата