• Неодамнешно
  • -19 %
круг мраз amazonite камен монистра природен камен монистра DIY лабава монистра за накит одлуки влакно 15 инчи трговија на големо !

круг мраз amazonite камен монистра природен камен монистра DIY лабава монистра за накит одлуки влакно 15 инчи трговија на големо

DEN 155.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Furiosa
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
G0608
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
се направени од:
Мешана Боја Amazonite
Големина:
4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm

Слични производи во категоријата