• Неодамнешно
  • -10 %
Нови Пристигнување Акрилик Сребрена Боја Коцка руски Букви Монистра 6*6MM 3000PCs/Многу Коцка на Плоштадот Пластични Голема Дупка Хривнија Почетна мушка

Нови Пристигнување Акрилик Сребрена Боја Коцка руски Букви Монистра 6*6MM 3000PCs/Многу Коцка на Плоштадот Пластични Голема Дупка

DEN 1123.00
DEN 1247.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .
Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
дозвола или друга причина.com
UPS-от
За 3-8 дена
www.
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; или, ние ќе брод
вашиот објект врз основа на вашиот Зачувам адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека тоа е точно.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www.com
Кина Пост Воздух
За 15-30 дена
www. Ако не сте задоволни
со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни
повратни информации. Ако не сте го добиле вашиот пакет , ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
проверете го ова за вас, веднаш штом ќе може да.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со
предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас.
Ние обично брод предмети надвор преку Кина Пост Воздух Mail за Слободни, ќе потрае малку подолго од
експрес,доколку ви треба предмети итно да,можете да изберете и други превозот начин, но
во однос на превозот цена ќе биде на ваша сметка.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, .com
EMS
За 5-8 дена
www.
Фабрика Директни Продаде Акрилик Писмо Азбуката Монистра
Производи детали
Големина : околу 6*6mm
боја : сребрена со црни букви
количина : за 3000pcs
ако ви треба било дизајн кој ние не се покажуваат за вас,pls контактирајте ме слободно,нашата фабрика може да обичај прави за вас ако имате голема количина
Повеќе Писмо Монистра Дизајни
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.

Клучни карактеристики

Објектот Дијаметар:
about 6X6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
500g
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Бренд Име:
realyK·S
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
азбука монистра
боја:
сребро со црни букви
Големина:
околу 6*6mm
Материјал:
Акрилик
Количина:
за 3000pcs по торба
Пакување:
500g по торба
Користење на:
DIY накит&декорација
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
about 6mm
експрес испорака:
износ над 160usd,слободни изразат испорака

Слични производи во категоријата