• Неодамнешно
  • -25 %
Дувачкиот Кубни Циркони Монистра, Круна, Gunmetal, 13x12mm, Дупка: 1.5 mm

Дувачкиот Кубни Циркони Монистра, Круна, Gunmetal, 13x12mm, Дупка: 1.5 mm

DEN 785.00
DEN 1046.88

Количината на стоката
Това е достапна


Дувачкиот Кубни Циркони Монистра, Круна, Gunmetal
Големина : за 12mm широк, 13mm долго, дупка : 1.5 mm.
Фокусот на овие кубни циркони монистра!кубен циркони монистра не само birthstone на декември, но, исто така, го симболизира на успех.Сјајна цирконот е посебно атрактивен со неговите lucency и безупречност. Сите овие монистра ќе ги задоволи вашата потреба за создавање на накит.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
ZIRC-F001-183B-Б
Објектот Тежина:
40 g
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Дувачкиот+Кубни Циркони
Метална боја:
gunmetal
Обликот:
круна
Употреба:
Монистра
единица:
10pcs

Слични производи во категоријата