• Неодамнешно
  • -9 %
6Pcs Природен бисер Монистра Со Отвори Кристал Конектор Spacer Монистра За DIY Одлуки Хривнија ѓердан Накит

6Pcs Природен бисер Монистра Со Отвори Кристал Конектор Spacer Монистра За DIY Одлуки Хривнија ѓердан Накит

DEN 655.00
DEN 719.52

Количината на стоката
Това е достапна

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Монистра 2.Големина>> : околу 18*34 MM 3. Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Кристал,Бисер 5.Боја>> : Како што е прикажано на слика 6.Единица Количина>> : 6 компјутери/БРОЈ 7. Производ Состојба>> : Нова
ЗАБЕЛЕШКА
¶ : Ако сакате повеќе боја и со повеќе стил ,или ако сакате сопствени направени можете да cantact нас или само забелешка ,ние ќе ви одговори во 12 часот.
¶ : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
ПЛАЌАЊЕ
¶ : Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
¶ : Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
ПРЕВОЗОТ
¶ : Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Мај/EMS/DHL/UPS-от
¶ : Бесплатна Испорака од страна на кина пост воздух парцела / HK пост воздух парцела за нарачки
Кина Пост Воздух Mail : Како и обично .брод во Азија,Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 работни дена.
¶ : Повеќето земја, од страна на кина пост воздух бесплатен превозот, ќе се 15-25 работни дена.
Од DHL, или ЕМС, само да се земе 5-8 работни дена, но не е бесплатен превозот, за да додадете $20 под 500grams.
¶ : Ние брод секој ден освен јавен Празник во Кина.
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
¶ : Ние обезбедуваме бесплатно 15 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
¶ : Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
DIY
Бисер Форма:
Нередовните
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Бренд Име:
linlidada
Објектот Форма:
Нередовните
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата