• Неодамнешно
  • -28 %
Нови 10Pcs/Многу Измешани Цврсти Боја Голема Дупка 16MM Круг Лабава Кристално Стакло Монистра Шарм Одговара DIY Пандора Хривнија За Изработка на Накит

Нови 10Pcs/Многу Измешани Цврсти Боја Голема Дупка 16MM Круг Лабава Кристално Стакло Монистра Шарм Одговара DIY Пандора Хривнија

DEN 69.00
DEN 96.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт. Увозни давачки, даноци и други сопствени полначи не се вклучени во точка цена или такси превозот. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето спор или напуштање на негативен фидбек. Pls проверете со вашата Земја е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
Царина & должност
1.
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20-55 работни дена.но, клиентот е одговорен да ја плати превозот обвиненија,Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Pls Забелешка :
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи. Ние можеме да работиме заедно за да го реши тоа. Ние обично брод на стоките во помала вредност, со цел да се избегне данок за купувачот.(Ве молиме да се разбере понекогаш тоа може да не се подготвени акции,кои ќе потрае неколку дена и повеќе).Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на полнење и даде наплата на купувачи сметка веднаш. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачите земја обичај, не од нас, во различни земји има различни даночна стапка, па ако било данок се случи на купувачот треба да ги сноси тоа. Зависи од дестинацијата и објективни фактори, понекогаш тоа може да потрае и повеќе време.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.58
wy-приклучок-крај
ПРЕВОЗОТ
Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работен ден по уплатата примена.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.

Клучни карактеристики

Објектот Тежина:
2g
Надворешниот Дијаметар:
17mm
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
PZ132
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Бренд Име:
IrisDream
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот:
Монистра
Објектот Форма:
Круг
Материјал:
Пластична Смола Кристално Стакло
Објектот Големина:
17*10мм
Дупка Со Дијаметар Од:
5mm
боја:
мешани
Количина:
10pcs
превозот:
брза испорака
Одговара:
diy хривнија
Функција:
Направи вашиот уникатен хривнија

Слични производи во категоријата