• Неодамнешно
  • -19 %
Природни aquamarin ГЕМ Монистра Природен Камен Монистра DIY Лабава Монистра За Накит Одлуки Влакно 15 Бесплатен Превозот на Големо !

Природни aquamarin ГЕМ Монистра Природен Камен Монистра DIY Лабава Монистра За Накит Одлуки Влакно 15 Бесплатен Превозот на Големо

DEN 381.00
DEN 469.92

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Furiosa
Број На Модел На:
G0629
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Големина:
6mm 8мм 10мм

Слични производи во категоријата