• Неодамнешно
  • -10 %
WOSTU Луксузни 925 Sterling Silver Непослушен Ангел Крило Пердув Шарм одговара Шарм Хривнија & Ѓердан Накит Одлуки FIC381

WOSTU Луксузни 925 Sterling Silver Непослушен Ангел Крило Пердув Шарм одговара Шарм Хривнија & Ѓердан Накит Одлуки FIC381

DEN 240.00
DEN 265.92

Количината на стоката
Това е достапна


Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100% 925 Фунта Сребро , Ако не , 10 Пати Наплата !!

Клучни карактеристики

Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
Метал
Метали Тип:
925 Sterling silver
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
-
Објектот Тежина:
0.8g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
925 Sterling Silver + Кубни Циркони
Ветување:
100% 925 Фунта Сребро ,Ако не , 100% наплата!
Подарок за:
Девојка ,Свршеница, Сопруга ,Љубовница, Мајка ,Ќерка

Слични производи во категоријата