• Неодамнешно
  • -5 %
Моден најголемиот Дел 10pcs 10*14mm 13*18mm Круг Flatback Оникс Мушка Cabochons Монистра Природен Камен Монистра за DIY Накит Одлуки Наоди

Моден најголемиот Дел 10pcs 10*14mm 13*18mm Круг Flatback Оникс Мушка Cabochons Монистра Природен Камен Монистра за DIY Накит

DEN 168.00
DEN 177.12

Количината на стоката
Това е достапна

Моден најголемиот Дел 10pcs 10*14mm 13*18mm Круг Flatback Оникс Мушка Cabochons Монистра Природен Камен Монистра за DIY Накит Одлуки Наоди
1)Материјал : Оникс
2)Големина : 10x14mm/13x18mm
3)Бои : како исто како фотографии
4)Пакување : 10pc/многу
5)Тежина : 10x14mm : 12g/многу
13x18mm : 20g/многу

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
F5005
Бренд Име:
lacoogh
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
12g/20g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Точка име :
камен монистра
Тип:
монистра за изработка на накит
боја:
Како се покаже слика
Големина:
10x14mm/13x18mm beads
Количините/влакно:
10pcs/многу
Функција:
cabochon камен
дизајн:
природни црвени ахат cabochone камен
Стил:
станот назад cabochon монистра
Име:
10*14mm cabochon монистра за DIY накит наоди
Употреба:
Оникс монистра за DIY Накит Додатоци

Слични производи во категоријата