• Неодамнешно
OlingArt 6pcs/многу Pacifier Папка се Меша бои Pacifier Клипови Soother Носителот Бебе Pacifier DIY изработка на Накит

OlingArt 6pcs/многу Pacifier Папка се Меша бои Pacifier Клипови Soother Носителот Бебе Pacifier DIY изработка на Накит

DEN 99.84

Количината на стоката
Това е достапна

Услуга 100% Гаранција Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас. Ако имате променето вашата адреса, или не сакаат ни да брод на друга адреса, ве молиме промени на нова адреса, кога ќе се плати нас со тоа, инаку ние нема да бидат одговорни ако пакетот е изгубена. Постои временско ограничување, Не се Шегувам
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. 3 ми даде точна адреса за да се осигура безбедноста на објектот.
Повратни информации ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и со 5 ѕвездички.Не PVCs ВАЖНА НАПОМЕНА *Бебиња секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни и никогаш не се оставени сами. Ако се одлучите : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не треба да додадете котизација (remote област систем автоматски да додадете превозот), но оваа логистика ќе биде можноста на пакет на тежината, на платформата нема да плати. (100% комуникација, 100% наплата, 100% замена, 100% комуникација) ве Молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред какви било негативни или неутрални повратни информации лево. Ќе биде многу ценет.Не Phthalates 4. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. *Се мијат пред употреба.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Oling Art 6pcs/многу Pacifier Папка се Меша бои Pacifier Клипови Soother Носителот Бебе Pacifier DIY изработка на Накит
SLJ МИКС 6 PCS (Случаен мешавина на бои)
SLJ 001 6 PCS
SLJ 002 6 PCS
SLJ 003 6 PCS
SLJ 004 6 PCS
SLJ 005 6 PCS
SLJ 006 6 PCS
SLJ 007 6 PCS
SLJ 008 6 PCS
SLJ 009 6 PCS
SLJ 010 6 PCS
SLJ 011 6 PCS
Обезбедува визуелна стимулација за бебиња специјално за бебе teething Без олово, кадмиум и тешки метали Ослободени од BPA, ПВЦ, олово, phthalates, латекс & кадмиум Сите наши производи се ослободени од хемикалии : 1. Затоа што секогаш му верувате : Објект како што е опишано Вистинската големина како што е опишано; Облик како слики покажува; Боја речиси иста како на сликата Комуникација Пораки одговори во рок од 24 часа (во работни денови) Превозот 1. ЗАБЕЛЕШКА : со цел да се обезбеди брз прием на омилениот пакет на услуги,ние ви препорачуваме да изберете : Ali Express Стандард за Испорака
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Нашите производи се вклучени во товарни.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
OLINGART
Број На Модел На:
ОЛ-SLNZJ
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Објектот Тежина:
28G
Материјал:
Пластични
Дебелина:
10мм
Материјал:
бебе pacifier клип
вкупна должина:
42mm
Ширина:
16MM

Слични производи во категоријата