• Неодамнешно
  • -10 %
10Pcs Природни Кикирики форма бисер Монистра, Отворајќи Кристал Конектор Spacer Монистра За DIY Одлуки Хривнија ѓердан Накит BD220

10Pcs Природни Кикирики форма бисер Монистра, Отворајќи Кристал Конектор Spacer Монистра За DIY Одлуки Хривнија ѓердан Накит

DEN 1080.00
DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Природата Кристал Кристал, бисер
Количина : 10 парчиња
Мерењето на ова лежиште е приближно : 14-22 MM
(Големини ќе се разликува малку за секој монистра)
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
4
Објектот Форма:
Принцезата Форма
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
BD220
Бисер Форма:
Нередовните
Бисер Квалитет:
A
Бренд Име:
JUSTWELL

Слични производи во категоријата