• Неодамнешно
  • -19 %
круг природни боцвана agates/sardonyx монистра природен камен монистра DIY spacer монистра за накит одлуки влакно 15 бесплатен превозот

круг природни боцвана agates/sardonyx монистра природен камен монистра DIY spacer монистра за накит одлуки влакно 15 бесплатен

DEN 427.00
DEN 527.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Furiosa
Број На Модел На:
G0746
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
се направени од:
Боцвана ахат
Големина:
6mm 8мм 10мм 12mm

Слични производи во категоријата