• Неодамнешно
  • -19 %
freeform Labradorite Камен Монистра Природен Камен Монистра DIY Лежиште За Накит Одлуки За Нараквица на Одлуки Влакно 15 Бесплатен Превозот

freeform Labradorite Камен Монистра Природен Камен Монистра DIY Лежиште За Накит Одлуки За Нараквица на Одлуки Влакно 15 Бесплатен

DEN 381.00
DEN 469.92

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Furiosa
Број На Модел На:
G0628
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
freeform
се направени од:
Labradorite
Големина:
8x13mm

Слични производи во категоријата