• Неодамнешно
  • -30 %
Транспарентен Акрилик Монистра, Фацетирани Abacus, Мешана Боја, за 8мм во дијаметар, 5mm дебелина, дупка: 1.5 мм, за 2272pcs/500g

Транспарентен Акрилик Монистра, Фацетирани Abacus, Мешана Боја, за 8мм во дијаметар, 5mm дебелина, дупка: 1.5 мм, за 2272pcs/500g

DEN 752.00
DEN 1074.72

Количината на стоката
Това е достапна


Транспарентен Акрилик Монистра, Фацетирани Abacus, Мешана Боја
за 8мм во дијаметар, 5mm дебелина, дупка : 1.5 мм, за 2272pcs/500g.
Лесни акрилик фацетирани abacus се прифатлива алтернатива на стакло, бисери и скапоцени камења. Со шарени фацетирани површини, на abacus позајми еден допир на искра да накит дизајни.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
PL408Y
Објектот Тежина:
575 g
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешана боја
Употреба:
Монистра
фацетирани:
фацетирани
Дупка Стил:
Drilled
единица:
500g
Материјал:
Акрилик

Слични производи во категоријата