• Неодамнешно
  • -28 %
50Pcs Многу Мешана Боја Тркалезна Форма Голема Дупка Пластична Смола Монистра Spacer Murano Монистра Шарм Одговара За Пандора Хривнија Накит DIY

50Pcs Многу Мешана Боја Тркалезна Форма Голема Дупка Пластична Смола Монистра Spacer Murano Монистра Шарм Одговара За Пандора

DEN 265.00
DEN 368.64

Количината на стоката
Това е достапна


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$49.78
$48.88
$36.88
$36.88
$67.57
$20.08
$38.88
$49.58
wy-приклучок-крај

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Објектот Тежина:
2g
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
CB021
Бренд Име:
IrisDream
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот:
Пластична Смола Монистра Шарм Одговара Пандора Хривнија
Објектот Форма:
5MM Голема Дупка
Материјал:
пластична смола
Објектот Големина:
14*8мм
Дупка Со Дијаметар Од:
5mm
боја:
мешани
Количина:
50pcs
превозот:
брза испорака
Одговара:
diy хривнија
Функција:
Направи вашиот уникатен хривнија

Слични производи во категоријата