• Неодамнешно
BISAER Реално 925 Sterling Silver Гроздобер Револвер Монистра одговара Шарм Нараквици Sterling Silver Монистра Накит Одлуки GXC508

BISAER Реално 925 Sterling Silver Гроздобер Револвер Монистра одговара Шарм Нараквици Sterling Silver Монистра Накит Одлуки

DEN 345.12

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
BISAER БС
Објектот Тежина:
1.1g
Број На Модел На:
GXC508
Материјал:
925 Sterling silver
гарантирањето:
100% 925 Фунта Сребро ,ако не ,целосна наплата
Подарок за:
Девојка ,Жена,Семејство ,Ќерка ,Си
Повод:
Партија,Свадба,Ангажман ,Годишнина

Слични производи во категоријата