• Неодамнешно
  • -30 %
5pcs/многу Бохемија Накит Додатоци Стаклени Монистра 12mm DIY Среќа Топката Мушка Шарм рачно изработени Хривнија/Ѓердан Lampwork Материјали

5pcs/многу Бохемија Накит Додатоци Стаклени Монистра 12mm DIY Среќа Топката Мушка Шарм рачно изработени Хривнија/Ѓердан Lampwork

DEN 176.00
DEN 251.52

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : стакло и монистра Боја : 8 бои Надвор големина : 12mm Пакет : 5pcs стаклени монистра
Referance

Клучни карактеристики

Објектот Дијаметар:
12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
w036
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Бренд Име:
ТОМ ЈАНГ
Објектот Тежина:
30G
боја:
8 бои
Marerial:
Стакло
Надвор големина:
12mm
Пакет:
5pcs стаклени монистра
Тип:
стаклени монистра
Функција:
песок стаклени монистра
Шема:
светилка работа стаклени монистра
Стил:
среќа шарм монистра
Објектот:
стаклена топка шарм монистра
Употреба:
монистра за diy изработка на накит

Слични производи во категоријата