• Неодамнешно
  • -47 %
CSJA Топла Продажба Природата Снегулка Камен 4 6 8 10мм Лабава Монистра Накит Одлуки DIY Нараквици Ѓердани Високо Квалитетни Додатоци F252

CSJA Топла Продажба Природата Снегулка Камен 4 6 8 10мм Лабава Монистра Накит Одлуки DIY Нараквици Ѓердани Високо Квалитетни

DEN 104.00
DEN 195.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ние обично изјавуваат ниска вредност, со цел да се добие помал или слободни сопствени данок. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ако имате било какви барања за прогласување на сопствени вредност Вредност , ве молиме да ни оставите порака, за тоа кога ќе го поставите цел .Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда(освен Одмор). Ве молиме наведете ги вашите посебни барања ( Боја , Пакет, Вредноста на декларацијата, итн.Ако таму е секоја неочекувана ситуација(на пример, доколку наредбата не може да брод во рок од 48 часа), Ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро. )
Цел > 200 ДОЛАРИ :
Предмети Брод преку DHL , UPS-от , Fed Ex или ЕМС . Вашето пребарување поврзани со нашите производи и цената ќе се одговори во рок од 24 часа.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. )
Цел 7 :
Предмети Брод преку Кина Пост Обичен Воздух Mail . ( Ако цел повеќе од US $200, Ние ќе брод од DHL, UPS-от, Fed Ex или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 3-12 работни дена.Предмети Брод преку Ali Express Стандард Превозот, e Packet(7-18 работни дена пристигнат) или Кина Пост Воздух Mail. Откако ќе се плати, Ние ќе го промени за да испратите за вас од DHL, UPS-от, Fed Ex или ЕМС бесплатен превозот, Само да се земе 3-12 работни дена за да стигне до вас, откако ние брод. )
Цел > 7 :
Предмети Брод преку Ali Express Стандард Превозот , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. ) кога ќе се направи исплата. Различни земји , на увозни даноци се различни . Ве молиме наведете ги вашите посебни барања ( Испорака на владата , Пакет, Вредноста на декларацијата, итн. Но, ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга, Но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе им помогне на.За да ги заштитите вашите интереси, Вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CSJA Накит
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
Approx 13.5~78.2g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
F252
Монистра Суровини:
Снегулка камен
Име на производ:
Природно Црна, Бела Лабава Монистра Снегулка Камен за DIY Изработка на Накит
Монистра Дијаметар:
Околу 4mm / 6mm / 8мм / 10мм
монистра функција:
Лабава Мушка + Природен Камен + Црно Бел Круг Монистра
боја:
црна, Бела
Минимална цел количина:
1 многу
Продажба Точка :
Пад На Превозот , Retail & Трговија На Големо
Монистра Користење:
DIY Накит Handmaking за Нараквици , Ѓердани и Други
монистра пакување:
Opp Вреќа + Меур Заврши
фабрика:
CSJA Сонце Накит

Слични производи во категоријата