• Неодамнешно
  • -32 %
NADEEM Антички Сребрен/Златна Боја 10pcs/многу Метал Животински Був Главата Шарм Монистра Додаток Одговара Накит Одлуки Diy Хривнија Ѓердан

NADEEM Антички Сребрен/Златна Боја 10pcs/многу Метал Животински Був Главата Шарм Монистра Додаток Одговара Накит Одлуки Diy Хривнија

DEN 72.00
DEN 105.12

Количината на стоката
Това е достапна

(Освен некои земји и APO/FPO)
2. 3 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Додатоци доаѓаат со 1-месеци гаранција. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. нп, од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
ВРАЌАЊЕ & НАПЛАТА
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ЦЕНА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
ЗА ГАРАНЦИЈА
1. Ние само брод да се потврди цел адреси.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. нп, од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ИЛИ можете да одберете да имате замена.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
About 2.5g
Број На Модел На:
ZJ0907
Бренд Име:
NADEEM
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Објектот Форма:
був
боја:
Антички Сребрен/Античкиот злато
клучен збор :
Шарм Монистра/Був Шарм Додаток
Големина:
11*11mm

Слични производи во категоријата