• Неодамнешно
  • -15 %
Чиста природна yak коска Буда, три - начин DIY будистички монистра.

Чиста природна yak коска Буда, три - начин DIY будистички монистра.

DEN 163.00
DEN 192.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат. Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на штета.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, срдечно ве покануваме да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка, Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Материјал : Природни коска
Димензии : Дијаметар на 12 x9mm
Количина : 1 PCS
П : Што е конверзија помеѓу инчен и mm?
A : 1 инч = 25.
Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови по ред. Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена, може да се обезбеди бесплатна замена или враќање на средствата. Ве молиме имајте предвид дека купувачите треба да се обезбеди предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Доколку плаќањето е надвор од $ 150, ние ќе брод парцела бесплатно преку EMS(3-7 дена) и подарок.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2. Тоа може да биде до повеќе од 30 дена.
100% Гаранција.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот satisfactoy и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши.Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15-25 работни дена да пристигне откако беше објавено.
Ви благодариме.04 инчен
Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Надоместокот ќе се изврши откако предмети се враќа назад во оригиналната состојба.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.

Клучни карактеристики

Објектот Дијаметар:
12 x9mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
A00A2
Бренд Име:
QIANZHIYUN
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Материјал:
Коска
Објектот Форма:
Овална Форма
Големина:
Diameter of 12 x9mm

Слични производи во категоријата