• Неодамнешно
  • -30 %
Транспарентен Акрилик Мулти-Влакно Линкови, Правоаголник, Сива, 17mm долго, 9mm широк, 5mm дебелина, дупка: 2mm, за 780pcs/500g

Транспарентен Акрилик Мулти-Влакно Линкови, Правоаголник, Сива, 17mm долго, 9mm широк, 5mm дебелина, дупка: 2mm, за 780pcs/500g

DEN 743.00
DEN 1060.80

Количината на стоката
Това е достапна


Транспарентен Акрилик Мулти-Влакно Линкови, Правоаголник, Сива
17mm долго, 9mm широк, 5mm дебелина, дупка : 2mm, за 780pcs/500g.
Плаќање :
1.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
2.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго. Се надевам дека ќе може разбирање,ви благодариме!
Повратни информации& По продажба на услуги
1. Тоа е прифатена дека може да ни остави 5 ѕвезди Позитивни Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.
2.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
PL873Y-13
Објектот Тежина:
575 g
Материјал:
Акрилик
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
сива
Обликот:
правоаголник
Употреба:
Мулти-Влакно Линкови
Дупка Стил:
Drilled
единица:
500g
Материјал:
Акрилик

Слични производи во категоријата