• Неодамнешно
  • -36 %
StreBelle ААА 100pcs Мешана Боја Плоштадот 8x6mm Австрија Кристал Монистра шарм Стакло Лабава Spacer Монистра за DIY Изработка на Накит

StreBelle ААА 100pcs Мешана Боја Плоштадот 8x6mm Австрија Кристал Монистра шарм Стакло Лабава Spacer Монистра за DIY Изработка

DEN 285.00
DEN 445.44

Количината на стоката
Това е достапна


* DIY Модна Кристал Плоштадот Монистра
* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : за 8x6 MM
* Облик : Правоаголник Форма 26 фацетирани
* Боја : Мулти Бои
* Квалитет : ААА Одделение
* Количина : 100pcs
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба
* Одговара За : Мода Накит(нараквица,ѓердан,earring..) Изработка/Облека Додаток/Завеса Прави..

Клучни карактеристики

Објектот Дијаметар:
about 8X6MM
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Бренд Име:
StreBelle
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
3A2986MM
Објектот Тежина:
Normal
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Пакување:
100pcs/торба
Големина:
about 8x6mm

Слични производи во категоријата