• Неодамнешно
  • -48 %
06497 3Rows Црно Бела Природен Бисер Ѓердани 5.3 жените подарок сребро-накит добри жени подарок сребро-накит

06497 3Rows Црно Бела Природен Бисер Ѓердани 5.3 жените подарок сребро-накит добри жени подарок сребро-накит

DEN 1867.00
DEN 3590.40

Количината на стоката
Това е достапна

Ние се грижиме нашите клиенти и секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да ви послужи.
Имајте Контакт
здраво пријател : сакате да трговија на големо бисери ве молиме контактирајте со мене!
јас ќе најниска цена и со најдобар објект за вас ! совршен подарок за вашата љубов, или себе си .
Наплата
Ако постои било каков проблем кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена. Ние не сме одговорни за задоцнување или пакет изгубени ако адресата е погрешна. Ве молиме бидете сигурни дека адресата е точно на . Ве молиме да ни даде можност да реши некој проблем, ние сфати проблеми и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
сите бисери ние'повторно во продажба се 100% реално вистински бисери.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако не сте
100% задоволни со вашето купување, едноставно враќање на unworn објект во рок од 30 дена од точка(а) бродот датум и ние
со задоволство ќе размена, или ќе може да се добие целосна наплата (не опфаќаат враќање превозот надомест).Купувачи се одговорни за враќање превозот надомест.не't пропуштајте оваа шанса да конкурираат за тоа!!!
Јас сигурни дека вистински ѓердан е подобро од фотографијата!
Штом ќе се потврди на вашата исплата . Ние нудиме Забрзан Превозот начин, на НАС, на рок на испорака е во рок од 2-3 работни дена од Fed Ex; да Канада, Австралија, Велика Британија, изразат испорака период е во рок од 3-5 дена; во други земји, на изразат испорака период е во рок од 4-7 дена. Оставајќи негативни повратни информации не може да ги реши проблемите. Ние ќе одговориме на вашите пораки во рок од 24 часа се во работен ден и 48 часа за викендот.Сите објекти треба да се достават до нас во оригиналната состојба.Ние се само одговорни и за квалитетот проблем на нашите производи, не вклучувајќи Вештачки Штета.Наплата или Размена е на располагање. Овие трошоци се купувачот 's одговорност. Ние само бродот на пакет на адресата на вашиот Alixepress . Пред вас се подготвени да ја напуштат неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да добиете задоволни решение.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
mm
Материјал:
бисер
Надворешниот Дијаметар:
1mm
Објектот Тежина:
g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи во категоријата