• Неодамнешно
  • -24 %
8мм Нова Мода Multicolor Црна монистра калцедон DIY камења 15 2pc/многу Накит одлуки дизајн трговија на големо

8мм Нова Мода Multicolor Црна монистра калцедон DIY камења 15 2pc/многу Накит одлуки дизајн трговија на големо

DEN 532.00
DEN 700.32

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Објектот Дијаметар:
8mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
0.03
Број На Модел На:
A0250
Бренд Име:
WUBIANLU
Мушка тип:
лабава монистра
Мушка должина:
15 инчи
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
2 акции
Мушка број:
1 акции x 48pcs

Слични производи во категоријата