• Неодамнешно
  • -7 %
(50 Парчиња/многу) 4mm Бесплатен превозот Синтетички целосна drilled Опал Топки опал круг монистра со трговија на големо цена онлајн продажба aliexpress

(50 Парчиња/многу) 4mm Бесплатен превозот Синтетички целосна drilled Опал Топки опал круг монистра со трговија на големо цена

DEN 2805.00
DEN 3016.32

Количината на стоката
Това е достапна


Име : (50 Парчиња/многу) 4mm Бесплатен превозот Синтетички целосна drilled Опал Топки опал круг монистра со трговија на големо цена онлајн продажба aliexpress
Опис На Производот
Бои-78 бои
Дупка Стил :
Топла Продажба На Производи
Опал Накит
Пакување & Испорака
Пакување Детали :
1.Спакувани во вакуум кеси.
2.Спакувани во картонска кутија.
3.Според вашето барање.
Испорака Детална :
3-10days по плаќање (Нарачана треба повеќе време)
Компанијата Информации
Повратни Информации Од Клиентите :

Клучни карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Бренд Име:
juanquanjl
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
ОП-R11 op05 op06
боја:
op11 op05 op06
Материјал:
синтетички Опал
MOQ:
50pcs
Име:
(50 Парчиња/многу) 4mm Круг-брилијантен Намали Синтетички Опал Топки
плаќање:
paypal,ХСБЦ,Western Union,Банката на Кина,итн
Пакување:
спакувани пена&пластика/ картон случај или како вашето барање
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба,итн.
Обликот:
круг топки
Објектот Дијаметар:
4mm. hole size

Слични производи во категоријата