• Неодамнешно
  • -24 %
8мм Топла продажба Фацетирани Црвени зрнца калцедон DIY Монистра камења 15 2pc/многу Накит одлуки дизајн трговија на големо

8мм Топла продажба Фацетирани Црвени зрнца калцедон DIY Монистра камења 15 2pc/многу Накит одлуки дизајн трговија на големо

DEN 510.00
DEN 671.52

Количината на стоката
Това е достапна


Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Политика На Враќање :
Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.ви благодариме за разбирањето!
Прстен големина референца мапа
Хривнија спецификација
Забелешка : сликата се должи на осветлување или точка на гледање, со видот може да биде пристрасен, јас се надевам дека ќе се разбереме!!! Затоа што нашите производи се повеќе и повеќе, сите на производот, тежината е 30 грама, стандардот тежина со цел да се добие производ ќе преовладува.
Опис на производот
Ова е половина готовиот производ големина на маса, ако сакате, го направи тоа на некој ѓердан или да додадете копчиња.

Клучни карактеристики

Објектот Дијаметар:
8mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
0.03
Број На Модел На:
A0202
Бренд Име:
WUBIANLU
Мушка тип:
лабава монистра
Мушка должина:
15 инчи
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
2 акции
Мушка број:
1 акции x 48pcs

Слични производи во категоријата