• Неодамнешно
  • -12 %
4MM (200G/многу Сино) Ѕвезда Пвц Spangle Sequins Paillette Spinnerbaits Монистра Облека / Накит Додаток

4MM (200G/многу Сино) Ѕвезда Пвц Spangle Sequins Paillette Spinnerbaits Монистра Облека / Накит Додаток

DEN 417.00
DEN 474.24

Количината на стоката
Това е достапна


Бесплатен Превозот (освен за далечински земји) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта; Над $150 цел биле испратени преку EMS/Fed EX/DHL,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS/Fed EX/DHL( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ).
Ви Благодарам Многу!
Материјал : Пвц
Боја : Погледнете ја фотографијата (сина)
Дупка : никој
Големина : за 3-4mm (два вида на стил,plz погледнете во фото)
Дебелина : за 0.2 мм
MOQ : 200g
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Fed EX/DHL.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Клучни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Тежина:
200g
Број На Модел На:
2428
Бренд Име:
Starflalling Песна
Објектот Форма:
Ѕвезда
Пакување:
OPP вреќа
Боја:
погледнете во фото
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Слични производи во категоријата