• Неодамнешно
  • -10 %
година Мода врвен квалитет на природна слика камен тркалезна форма голема дупка монистра за Шарм Хривнија 50pcs/многу големо бесплатен превозот

година Мода врвен квалитет на природна слика камен тркалезна форма голема дупка монистра за Шарм Хривнија 50pcs/многу големо

DEN 842.00
DEN 936.00

Количината на стоката
Това е достапна


Камен Големина : 14mm*8мм
Боја : Како на сликата
Материјал : природен камен слика
дупка : 7mm
MOQ : 50 PCS
Пакет : OPP вреќа
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Клучни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
120g
Број На Модел На:
round07
Бренд Име:
fanren
Објектот Дијаметар:
14mm*8mm

Слични производи во категоријата