• Неодамнешно
  • -0 %
2017 Нови Пристигне Epistar 1W LED 3V на 300ma 110-120lm 35mil LED Чип 3000K 4000K 6000K Можно Превозот Во 24 Часа

2017 Нови Пристигне Epistar 1W LED 3V на 300ma 110-120lm 35mil LED Чип 3000K 4000K 6000K Можно Превозот Во 24 Часа

DEN 105.00
DEN 105.12

Количината на стоката
Това е достапна

На пример,како
многу цената што треба да се напише на товарен лист, фактура,или како да се опише објектот и сл. Или не, ве молам, точно пред исплата.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Увозните Даноци или Давачки
1.New York : 20 : 10-5 : 10
3.Ако имате било какви сомнежи со цел, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе ви ги даде целосна поддршка и да се направи тоа јасно за вас.Овие надоместоци се fforded од страна на купувачот
2.Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
9 : 00 часот наутро до 1 : 00 стр.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно! Ви благодариме!
Враќање :
1.Москва : 12 : 10-21 : 10
2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви прашања!
2.Нашата цел е задоволството на клиентите!
Контакт со нас на :
1.од понеделник до петок.
Повратни информации :
Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен коментар и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, кои се од витално значење за развојот на нашата компанија, вашиот добар фидбек е најдобра поддршка за нас, Ако имате било каков проблем со производи, ве молиме да не контактирате на време и да се справи со тоа пријателски, секојдневен негативни и неутрални повратни информации не е прифатена!
1.
Ве молиме љубезно забелешка за руски
1, новата политика во Русија, руската купувачи мора да се бара целосно име и презиме на пикап.од сабота.Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата .
НАПОМЕНА :
1.Ве молиме проверете со вас countrys царинска испостава tetermine што овие дополнителни
трошоците ќе бидат пред купување
3.Ние го цениме вашиот бизнис и да понудат на инстант 7 дена политика на враќање.(7 дена по примање на предмети). Пет-ѕвезда повратни информации ќе биде благодарен,ние ќе ви одговори со иста за вас. Па ве молиме, напишете вашето име и презиме кога цел, тогаш можете да ја примите вашата стока во нормален, ви благодариме!
2,Ако вашиот заштита период е за да завршите, не сте добиле вашиот производ, ве молиме да ни кажете слободно, ние ќе ви помогнат да го продолжи заштита датум од 20-30 дена, па ве молиме да не се отвори спорови по достава во рок од 60 дена, само ве молиме да се чека трпеливо.

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
4000k, 3000k, 6000k
Wattage:
10PCS, 20PCS, 30PCS
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
1W LED 3V
Бренд Име:
CNDIYLF
реден број:
1W LED 3V
моќност:
1W
тековната:
На 300mA
Напон:
3.0-3.6V
боја:
3000K 4000K 6000K е Можно
CRI:
>70
Lumens:
110-120lm

Слични производи во категоријата