• Неодамнешно
  • -5 %
10pcs/многу Warml Кул Бело 3W 50x7mm КОЧАН LED Лента Чип На Одборот Извор на Светлина За Ѕид Табела Светилки DC 9V 11V LED

10pcs/многу Warml Кул Бело 3W 50x7mm КОЧАН LED Лента Чип На Одборот Извор на Светлина За Ѕид Табела Светилки DC 9V 11V LED

DEN 251.00
DEN 264.00

Количината на стоката
Това е достапна


3 W КОЧАН LED лента извор на светлина чип на одборот 50x7mm КОЧАН бар за ѕидни светилки табела фенер автомобил светла топло природата кул бело 9 V Спецификации за 3 W КОЧАН(48 X7mm)
Животниот век : 50000 часа
Влезен Напон : DC9-11 V
МАКСИМАЛНА Струја : 300m A(3 W)
Материјал : КОЧАН LED
Моќност : 3 W
Лумен : 100 LM/W
Светла Боја : Чиста Бела
Температура на бојата : 5500-6000 K
Функција
Сосема нов и висок квалитет.
Флексибилни и издржливи.
Уникатен дизајн, водоотпорен и постабилна.
Долг животен век и ниска потрошувачка на енергија.
Инсталиран едноставно, добар изглед и нови.
Универзална одговара за било автомобили, спортски автомобили или камиони.
Анти-судир, анти-прашина и поздравниот-доказ.
LED светилки не се толку светла како стандард, блескаво светилки.
Нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки, поефикасно.
Тоа е супер заливот, има брз одговор и добра блескав ефект.
Свеж стил на дизајн и врвни перформанси, ова ДОВЕДЕ Автомобил Светлина е одличен додаток за вашето возило!
Пакет Се Вклучени :
10pcs 3w кочан предводени

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Кул бела, Топло бела
Wattage:
3W
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
LED
тековната:
На 300mA
сертификација:
CCC

Слични производи во категоријата