• Неодамнешно
  • -47 %
Топла Продажба 5 Бои Мода Монета Purses СТП кожа Патент Заштитни случај Vesatile кеси Слушалка Мека торба кутија sac главен трговија на Големо

Топла Продажба 5 Бои Мода Монета Purses СТП кожа Патент Заштитни случај Vesatile кеси Слушалка Мека торба кутија sac главен трговија

DEN 65.00
DEN 122.88

Количината на стоката
Това е достапна


Преносни Мини Круг за Чување Торба за Слушалка Слушалки SD ТФ Картички за Складирање Торба
Опис : Состојба : Нова Материјал : високо-крај СТП Боја : Сина,Виолетова,Црвена,Жолта,Портокалова Големина на : 8*8*2.7 см"( Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка), Тешко надворешната школка може да се заштити вашиот стоки од надворешен притисок и да го оштети Уникатен топката форма дизајниран да обичај се вклопуваат вашата мали електронски уреди, како што се : Слушалки, Мемориски Картички, USB Кабел, У диск итн. Тоа има патент за да го отворите и затворите, удобно и лесно Мини и мала тежина дизајн, може да се стави во џебови или кеси Една симпатична и практичен подарок за себе или за пријатели и семејства PLS се НАПОМЕНЕ дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект!
Пакет : 1 x Слушалка Торба

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монета Purses
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Главен Материјал:
PU
Обликот:
Плоштад
Објектот Должина:
8cm
Објектот Тежина:
30g
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
На high-end СТП
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
2.7cm
Број На Модел На:
слушалка торба
Бренд Име:
VALINK
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата