• Неодамнешно
  • -13 %
M206 2017 Нови Креативни Жени Purses Платно Креативни Овошје Калинка Монета Чанта Пенкало Торба Подароци За Жени И Девојки Трговија На Големо

M206 2017 Нови Креативни Жени Purses Платно Креативни Овошје Калинка Монета Чанта Пенкало Торба Подароци За Жени И Девојки Трговија

DEN 92.00
DEN 105.60

Количината на стоката
Това е достапна


ГОЛЕМИНА : 19.5x3 x8.5 cm
тежина : 0.035 kg

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монета Purses
Бренд Име:
maybridge
Главен Материјал:
Платно
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
8.5cm
Пол:
Унисекс
Обликот:
Плоштад
Стил:
Повик
Број На Модел На:
G
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
35g
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал Состав:
Платно
Објектот Должина:
19.5cm

Слични производи во категоријата