• Неодамнешно
ICEV Бренд Вистински Кожа Мали Ден Канџите Монета Чанта Секојдневен Дами Паричници Вечер Кеси За Жените Wristlets Телефон Торба

ICEV Бренд Вистински Кожа Мали Ден Канџите Монета Чанта Секојдневен Дами Паричници Вечер Кеси За Жените Wristlets Телефон

DEN 899.52

Количината на стоката
Това е достапна

ICEV Бренд 100% Вистински Кожа Мали Ден Канџите Монета Чанта Секојдневен Дами Паричници Вечер Кеси За Жените Wristlets Телефон Торба
Кеса димензии : 18.5*4 *12 cm
Јас CEV Бренд 100% Вистински Кожа Мали Ден Канџите Монета Чанта Секојдневен Дами Паричници Вечер Кеси За Жените Wristlets Телефон Торба
ICEV Бренд 100% Вистински Кожа Мали Ден Канџите Монета Чанта Секојдневен Дами Паричници Вечер Кеси За Жените Wristlets Телефон Торба
ICEV Бренд 100% Вистински Кожа Мали Ден Канџите Монета Чанта Секојдневен Дами Паричници Вечер Кеси За Жените Wristlets Телефон Торба
Белешки : 1 Инч= 2.54 см ; 1 CM=0.39 Инчен Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 см грешка. Поради различни monitor settings, picture е боја може да се разликуваат од реалните производ бои.
ICEV, достигнување само во врска со,за мода естетски систем, позиционирање бренд во high-end, за да можат на своите производи за да ја отворите upthe пазарот, покривање ретро, Европа и сад, Јапонски, Koreanand други различни стил, intothe површината на кондензирана во многу уникатна женски торба бренд, во обичниот живот, извршување на чувство на модата и уметноста,пренос на љубовен живот емоции.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Монета Purses
Објектот Должина:
17cm
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Висина:
12cm
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
250g
Број На Модел На:
A981
Обликот:
Hobos
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
4cm
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
ICEV
Вистинска Кожа Канџите:
монета чанта
Повик Дами Паричник:
жените wristlets
Девојки Телефон Торба:
кеси за жени

Слични производи во категоријата