• Неодамнешно
  • -5 %
децата симпатична паун перформанси фустан паун Костими Jumpsuit 90-150cm S-4XL големина

децата симпатична паун перформанси фустан паун Костими Jumpsuit 90-150cm S-4XL големина

DEN 895.00
DEN 942.24

Количината на стоката
Това е достапна


Функција : Brand New & Висок квалитет. Sleeve Должина : долги ракави Шема : Чиста Боја Материјали : Руно Големина : S 90cm М 100cm L 110cm XL 120 CM 2 XL 130 CM 3 XL 140 CM 4 XL 150 CM големина зависи од детската висина. Боја : - Што се сликите прикажани.
Answer : ___________________________ NOTE : 1. Таму би можело да биде малку разлика во боја
2. таму може да се 1-3cm во големина отстапување (1cm=0.39 инчен).
Лесен Избор : Единица (cm)

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Акрилик
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
7566
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Бренд Име:
WELIVENICE
Знаци:
Животните

Слични производи во категоријата