• Неодамнешно
  • -25 %
Пати Оксфорд Маркер Пенкало Случај 60 Дупки Голем Капацитет Чанта молив Торба кутија Студент Уметност Резерви tationery Подарок за деца пријатели

Пати Оксфорд Маркер Пенкало Случај 60 Дупки Голем Капацитет Чанта молив Торба кутија Студент Уметност Резерви tationery Подарок

DEN 892.00
DEN 1189.44

Количината на стоката
Това е достапна

Овој маркер случај ќе се одржи на 60 парчиња вашиот омилен маркери во едно место, нема повеќе dunmping пенкала, го направи животот многу полесен. Дршката е многу корисна за патување, покрај тоа, тоа доаѓа со рамо, рака за лесна за носење, вие само може да се носат со раце или рамениците. Постојат 80 различни слотови, секој маркер има свое место во овој случај, еластична ремени ќе се одржи маркери безбедно и спречување на нив од кои спаѓаат надвор. Можете да го поседувате овој маркер случај со години, бидејќи тоа е навистина издржливи, тоа се прави на премиум квалитет оксфорд и велкро затворање да се нудат одлична заштита за вашите скапоцени колекција. Совршен подарок за секој уметник. Спецификација : Материјал : Оксфорд Големина на : 33.5*18.5*8.5 CM Пакет се Вклучени : 1x80 Slot Маркер Случај Не се вклучени маркер пенкало

Клучни карактеристики

Бренд Име:
BLINGIRD
Број На Модел На:
18030801
Големина:
33.5*18.5*8.5cm
категорија:
Молив Случај
Новина:
Фантастична
Употреба:
подарок
Тип:
Молив Случај
Материјал:
Oxford
Тежина:
0.65
Бои:
5

Слични производи во категоријата