• Неодамнешно
Труба 1/72 француски порив Б Собранието модел Играчки

Труба 1/72 француски порив Б Собранието модел Играчки

DEN 1200.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Возило:
Авионите
Количината на Предмети во Собата:
50
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
FLYHAWK
Тема:
Возило
Возраст Опсег:
> 14 години
Пластични Тип:
PS
Тип:
собранието модел
Број На Модел На:
87245
Материјал:
Пластични
Скала:
1

Слични производи во категоријата