• Неодамнешно
  • -0 %
OHS FlyHawk FH9001 FH960001 1/2000 германски Воен Бизмарк w/Опционални Метал Барел Собранието Скала Морнарица Модел за Градење Колекции о

OHS FlyHawk FH9001 FH960001 1/2000 германски Воен Бизмарк w/Опционални Метал Барел Собранието Скала Морнарица Модел за Градење

DEN 715.00
DEN 715.20

Количината на стоката
Това е достапна

Овој модел комплет бара собранието (или боја) за да се заврши. ние сме толку се извинувам за тоа.
Контакт со Нас на : Можете да не контактирате преку Aliexpress порака систем, обично пораката ќе се одговори во 1 работен ден. ако тоа се случи да ви. ако не сте запознаени со тоа. Ве молиме да ја откаже нарачката љубезно. или вашиот парцела нема да биде успешна испорака. Обично локалните дистрибутивен центар(post office) треба 10-15 дена(Европа, Азија),10-25 дена(Северна Америка,Австралија),30-60 дена(Јужна Америка) за испорака. ве молиме да го користите следење на број за да го добиете вашиот пакет, Од речиси поштата на вашиот примање адреса.
За Надвор Од Акциите : Ние, исто така, продаваме нашите производи во друга платформа или веб-сајт. обично ние ќе ве контактираме во 1-2 дена. По вашата нарачка е предаден, ќе има секогаш кратко одложување за следење на информации за да се започне ажурирање. значи има малечки шанса дека производот сте го купиле е надвор од акциите. Производ цени не вклучуваат ЦАРИНА во вашата земја
За Испорака : Нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји)од страна на регистрирани воздух mail, обично под 2 KG. ви благодариме за вашето разбирање. ние ќе ви понудиме попуст или забава да ја покажеме нашата почит кон вас. можете да го користите на следното купување. Ве молиме да ни даде вашата точна адреса. Сите модел обем и детали-поставки се нагодени според производителот, ние не сме одговорни за грешките. ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Исто така можете да контактирате Aliexpress услуги на клиентите. Можете исто така да ги пратите на трети лица веб-сајт. ако не можат да вашиот пакет за 30 дена(Европа, Азија),40 дена(Северна Америка,Австралија),60 дена(Јужна Америка).
Други Политики : Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите УСЛОВИ.
Се Препорачува Потребните Алатки :
Fly Hawk FH9001 FH960001 1/2000 германски Воен Бизмарк w/Опционални Метал Барел Собранието Скала Морнарица Модел за Градење Колекции
Спецификација
- Производителот:Fly Hawk FH9001 1/2000
- Скала : 1/2000
- Факултативна :
опција 1 : FH9001 1/2000 германски Воен Бизмарк x 1 сет
опција 2 : FH960001 1/2000 Метални Буриња(8 Pcs) за Fly Hawk Бизмарк (FH9001)
Коментари : Гушење опасност ве молиме чувајте се далеку од децата.

Клучни карактеристики

Предупредување:
гушење хазард
Бренд Име:
Портокал Хоби
Возраст Опсег:
> 14 години
Пластични Тип:
PC
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Возило:
Чамци
Тип:
Собранието Скала Воен Брод
Тема:
Возило
Број На Модел На:
FH9001 FH960001
Скала:
1

Слични производи во категоријата