• Неодамнешно
Wyieno Zera F Rev. S Сензор Замена на Делови За Zera F rev. S Надворешниот Екран на Допир Digitizer Панел ; Со Следење на Број

Wyieno Zera F Rev. S Сензор Замена на Делови За Zera F rev. S Надворешниот Екран на Допир Digitizer Панел ; Со Следење на Број

DEN 182.40

Количината на стоката
Това е достапна


Сензор Замена на Делови За Zera F rev. S Надворешниот Екран на Допир Digitizer Панел ; Со Следење на Број
Спецификации :
Име на производ екран на Допир Модел За Highscreen Zera F rev. S Боја Црна Главен Материјал Тежина 100g Пакет Содржина 1 Компјутер со екран на Допир
Опис :
Време на испорака : Олово време е околу 2 работни дена;
- - - - - - - - - Повеќе Детали Фото Покажува - - - - - - - - -

Клучни карактеристики

Бренд Име:
wyieno
Број На Модел На:
Zera F S rev.
Тип:
Екран На Допир
боја:
Црна
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата