• Неодамнешно
Преден Панел За Asus ZenFone 2 Ласерски ZE500KL ZE500KG ME500KL Z00ED Z00RD Допир Екран Сензор LCD Дисплеј Digitizer Надворешното Стакло

Преден Панел За Asus ZenFone 2 Ласерски ZE500KL ZE500KG ME500KL Z00ED Z00RD Допир Екран Сензор LCD Дисплеј Digitizer Надворешното

DEN 374.40

Количината на стоката
Това е достапна


Преден Панел За Asus Zen Fone 2 Ласерски ZE500 KL ZE500 KG ME500 KL Z00 ED Z00 RD Допир Екран Сензор LCD Дисплеј Digitizer Надворешното Стакло
ОПИС Сосема нов Тоа се користи за да се замени скршен, оштетени, пукната или неупотребливи надворешното стакло леќи. Ова е високиот квалитет на екран на допир за замена на дел. Секој екран е тестиран пред превозот и е 100% работи. Ние веќе долго време задоволството на клиентите гаранција, толку долго колку што треба за да го купат. Компатибилен Со : За Zen Fone ZE500 KL ZE500 KG на Екранот на Допир, Внимание : 1. Пријатели, ве Молиме, пред да ја инсталирате на производот на вашиот мобилен телефон,Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време 2. Ние не сме одговорни за било каков проблем, после инсталација на производот. Некои купувачи не се добри за инсталирање на мобилен телефон додатоци, и тие ќе го оштети делови кога тие се инсталирани. 3. Значи, ние не препорачуваме не - технички персонал за да се инсталира мобилен телефон додатоци 4. Ве молиме не лепете фотографии во времето на повратни информации, ви благодарам. Пакување и Испраќање на соодветен пакет по случаен избор според спецификација на производот

Клучни карактеристики

боја:
ZE500KL Црна, Црна ZE500KG
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
Vecmnoday
Број На Модел На:
за Asus ZenFone 2 Ласерски ZE500KL ZE500KG
Екранот:
4.0
Компатибилен Бренд:
ASUS

Слични производи во категоријата