• Неодамнешно
  • -5 %
[6-Pack] Слободен Кожен Појас Тока,SPEDU Микро USB Кабел 2A Брзо Полнење USB Кабел Адаптер за Полнење Држачи за Кабел за Податоци За Android

[6-Pack] Слободен Кожен Појас Тока,SPEDU Микро USB Кабел 2A Брзо Полнење USB Кабел Адаптер за Полнење Држачи за Кабел за Податоци

DEN 574.00
DEN 604.32

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

боја:
микро usb кабел
Компатибилен Бренд:
ZTE,Samsung,Huawei,Nokia,Meizu,Универзална,xiaomi,Леново
Излезен Интерфејс:
USB
Тип:
Десктоп
Излез:
5V/2A
Бренд Име:
SPEDU
Квалитетот сертификација:
RoHS,CCC,CE,FCC
На текст:
5V/2A
USB Порти:
1
Број На Модел На:
pi6
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Извор На Енергија:
A. C. Извор

Слични производи во категоријата