• Неодамнешно
  • -9 %
Нова Патување Полначот + USB Кабел USB Линија Поправка Замена Додатоци За Doogee DG700 Бесплатен превозот+Следење на Број

Нова Патување Полначот + USB Кабел USB Линија Поправка Замена Додатоци За Doogee DG700 Бесплатен превозот+Следење на Број

DEN 480.00
DEN 527.52

Количината на стоката
Това е достапна


Нова Патување Полначот + USB Кабел USB Линија Поправка Замена Додатоци За Doogee DG700 Бесплатен превозот+Следење на Број

Клучни карактеристики

боја:
Црна
Приклучок Тип:
EU
Број На Модел На:
doogee dg700
Излезен Интерфејс:
USB
Тип:
Патување
Компатибилен Бренд:
Други
USB Порти:
1
Бренд Име:
ebuydoor
Квалитетот сертификација:
CE
Излез:
5V/1A
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
На текст:
100-240V/0.15 НА
Извор На Енергија:
A. C. Извор

Слични производи во категоријата