• Неодамнешно
  • -5 %
Велосипед Велосипед Мобилен Телефон Носителот Водоотпорен Екран на Допир Случај Торба За Nokia XL,Lumia 830,Microsoft Lumia 640 650,Meizu M3/m3s

Велосипед Велосипед Мобилен Телефон Носителот Водоотпорен Екран на Допир Случај Торба За Nokia XL,Lumia 830,Microsoft Lumia 640

DEN 392.00
DEN 412.32

Количината на стоката
Това е достапна


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
Вода Доказ Велосипед Телефон Носителот :
Направени од високо квалитетна ABS+Пластика
Вода Доказ,прашина доказ,снег pfoof
Екран на допир за дизајн.
Универзална случај со 4 различни големини :
Големина На : 185x110x30mm,одговара за мобилен телефон големина =
Големина Б : 170x93x26mm,одговара за мобилен телефон големина =
Големината на C : 165x100x30mm,одговара за мобилен телефон големина =
Големина D : 150x80x30mm,одговара за мобилен телефон големина =
Ве молиме одберете ја точната големина врз основа на горенаведените правила.
Пакетот вклучува :
1x Водоотпорен велосипед/мотоцикл случај
1x Велосипед/мотоцикл стојат носителот
2x ЕВА дихтунзи

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
LUBCKC
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
WEIYU
полнач:
No
Материјал:
Пластични
Има Звучник:
No
Држач За Во Автомобил:
No
Велосипедот Носителот:
Yes

Слични производи во категоријата