• Неодамнешно
  • -25 %
Мултифункционален Универзална Количка за телефонот Стојат Носителот Компактен Мали паметни телефони Поддршка Носителот Прилагодливи Ангел десктоп носителот

Мултифункционален Универзална Количка за телефонот Стојат Носителот Компактен Мали паметни телефони Поддршка Носителот Прилагодливи

DEN 90.00
DEN 119.52

Количината на стоката
Това е достапна


Мултифункционален Универзална Количка за телефонот Стојат Носителот Компактен Мали паметни телефони Поддршка Носителот Прилагодливи Ангел десктоп носителот
Карактеристики :
Може да се одржи вашите телефони, силна компатибилност.
Мали димензии, лесна за носење и употреба.
Изработени од пластични материјали, меки, удобни и долготрајната употреба.
Против пролизгување, многу корисно во сакаше автомобил.
Можете да го ставите во вашата работна маса, па ќе се види филмот повеќе лесно.
Описи :
Мала тежина и преносни, прекрасен изглед.
Широк компатибилност, погоден за повеќето тип на мобилни телефони.
Спецификации :
Материјал : пластика
Боја : жолта, црвена, зелена, сина, бела, црна
Големина : 100x80x19mm
Пакет големина : 105x90x25mm
1 x Мали Димензии Телефон Носителот
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Клучни карактеристики

Употреба:
Биро
Магнетно:
No
Материјал:
Пластични
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
ZA658801
Има Звучник:
No
Бренд Име:
ONLENY
Тип:
Телефон Носителот
Пакет Големина:
105x90x25mm
боја:
жолта, црвена, зелена, сина, бела, црна
Материјал:
Пластични
тип 1:
Телефон за поддршка
Funcion:
телефон стојат

Слични производи во категоријата