• Неодамнешно
  • -35 %
Phone Држач За Универзален Мобилен Телефон Застане Против Пролизгување 360 Ротирачки Велосипед Велосипед Handlebar Клип Планината Заградата За Паметен телефон

Phone Држач За Универзален Мобилен Телефон Застане Против Пролизгување 360 Ротирачки Велосипед Велосипед Handlebar Клип Планината

DEN 112.00
DEN 172.32

Количината на стоката
Това е достапна

Phone Држач За Универзален Мобилен Телефон Застане Против Пролизгување 360 Ротирачки Велосипед Велосипед Handlebar Клип Планината Заградата За Паметен мобилен телефон GPS
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
За Мобилен Телефон GPS
Одговара за велосипед/мотоцикл handlebar 15-30мм
Брзо ослободување,Завртка фиксни, лесно да го инсталирате,го заштитите вашиот уред од намалувањето
Посебни водат клип дизајн за безбедност заклучување, зајакнување на заклучување на функцијата, држи вашиот уред побезбедна
360 степени ротирачки овозможи прилагодување на екранот за да најзгодно позиција
Компатибилен за уредот до 6.3 инчи на екранот, како што се мобилен телефон, MP4/MP5, GPS, PDA итн.
Производ Карактеристики :
Предмет Тип : Носители & Стои
Бренд : никој
Велосипедот Носител : Да
Полначот : Никој
Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Менгеме отвори ширина големина : До 10cm или така
1 x Универзални Мотоцикл MTB Велосипед Велосипед Handlebar Планината Држач За Мобилен Телефон GPS

Клучни карактеристики

боја:
Црна
Број На Модел На:
велосипедот телефон носителот
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Има Звучник:
No
Бренд Име:
ONLENY
Материјал:
Алуминиум Легура

Слични производи во категоријата