• Неодамнешно
  • -24 %
Мрзливи Вратот Телефон Носителот Стојат Флексибилни Универзален Држач за iPhoen 6 7 8 Samsung Галакси S7 S8 Плус Xiaomi Мобилни Автомобил Телефон Носителот

Мрзливи Вратот Телефон Носителот Стојат Флексибилни Универзален Држач за iPhoen 6 7 8 Samsung Галакси S7 S8 Плус Xiaomi Мобилни

DEN 291.00
DEN 383.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

боја:
Црна, Бела, Сина, Розова, Виолетова
Бренд Име:
almxm
Број На Модел На:
вратот телефон носителот
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
ABS
Има Звучник:
No
Употреба:
Биро
Магнетно:
No
Карактеристики:
Флексибилни Кревет Биро Табела Клип Заградата
Карактеристики 1:
Мобилен Телефон Gooseneck Стојат Носителот
Карактеристики 2:
Автомобил Телефон носител на Универзалната Долго Рака Мрзливи
Карактеристики 3:
Клеточна Поддршка на Sony Стентови Луѓе телефон носителот
Карактеристики 4:
360 Степени Прилагодливи Планината Паметен Телефон
Карактеристики 5:
Десктоп celular Sten Мрзливи заградата мрзливи вратот телефон & таблета носителот
Карактеристики 6:
ротирачки шофершајбната мобилен телефон носителот мрзливи заградата
Карактеристики 7:
Пластични Стои Кул Биро долго полнење мрзливи телефон вратот носителот
Карактеристики 8:
мрзливи bracketuniversal 360 степен ротација flexibl

Слични производи во категоријата